Jdi na obsah Jdi na menu

Výbor

27. 12. 2012

Starostap1600003--1--2.jpg

Petr Vorel

Narozen: duben 1979

Členem od: 1. 1. 1996

Funkce od: 28. 12. 2014

 

 

Náměstek starostyp1600006--1-2.jpg

František Peterka

Narozen: duben 1946

Členem od: 1. 1. 1963

Funkce od: 28. 12. 2014

 

 

Velitelp1600008--1-2.jpg

Michal Lefler

Narozen: prosinec 1953

Členem od: 1. 1. 1974

Funkce od: 21. 12. 1997

 

 

Jednatelp1600005--1-2.jpg

Pavel Havlíček

Narozen: červen 1977

Členem od: 1. 1. 1985

Funkce od: 1. 1. 2011

 

 

Hospodářp1600004--1--2.jpg

Roman Burian

Narozen: červenec 1968

Členem od: 1. 1. 1994

Funkce od: 21. 12. 1997

 

 

Zástupce velitele

Petr Fukač

Narozen: únor 1976

Členem od: 1. 1. 1997

Funkce od: 28. 12. 2014

 

 

Strojníkst.jpg

Stanislav Burian

Narozen: říjen 1964

Členem od: 1. 1. 1981

Funkce od: 21. 12. 1997